موبایل کاتالوگ راهکاری نوین در تبلیغات

برای هر شغلی , پیشنهاد ویژه ای داریم .

موبایل کاتالوگ چیست؟

موبابل کاتالوگ در واقع نوعی کاتالوگ دیجیتال است که شما میتوانید اطلاعات مختلفی از خدمات , محصولات, اخبار و ... را در قالب یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی که مشتریان و مخاطبین شما روی دستگاه تلفن همراه شان نصب میکنند ,  معرفی کنید و شما میتوانید از طریق کنترل پنلی که در اختیار تان قرار میگیرد مطالب و بخش های آن را مدیریت کنید.

مطمئنا برای شما که مدیریت یک شرکت و یا مسئولیت معرفی خدمات و محصولات آن را بر عهده دارید یافتن روش های پربازده و در عین حال با هزینه معقول برای معرفی خدمات و محصولات از مهمترین اهداف است.  ما به شما استفاده از موبایل کاتالوگ را پیشنهاد میدهیم.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد موبایل کاتالوگ حامی قابلیت سفارشی سازی و تغییر تمام بخش های آن پس از تحویل اولیه میباشد , شما میتوانید در هر زمان که خواسته باشید تغییرات دلخواه خود را بدون نیاز به ما از طریق کنترل پنل قدرتمند موبایل کاتالوگ انجام دهید.

به طور مثال میتوانید آیتم های منوها را ویرایش کنید و گزینه های دلخواه خود را به آن اضافه کنید و یا حتی نحوه نمایش لیست ها , رنگها و ... را از طریق این کنترل پنل قدرتمند تغییر دهید و در تمام این لحظات تیم پشتیبانی حامی رایانه آفتاب همیشه در کنار شما حضور خواهد داشت.

در این ویدیو ما به نمایش بخش های مختلف اپلیکیشن و کنترل پنل موبایل کاتالوگ حامی پرداخته ایم.

 

 

 

موارد استفاده:

 

 امکانات اپلیکیشن موبایل کاتالوگ حامی

 

نمونه دموی اپلیکیشن موبایل کاتالوگ دانلود و نصب 

 

تصاویری از محیط پنل مدیریت موبایل کاتالوگ

 

 

دستگاه ارسال انبوه فایل وای فای حامی

برای انتشار اپلیکیشن در محیط های غیر مجازی مثل محیط فروشگاه , نمایشگاه , همایش و ... شما نیاز به دستگاه ارسال انبوه فایل دارید , دستگاه وای فای حامی این کار را میتواند با سرعت بالایی برای شما انجام دهد , شما پس از دریافت دستگاه فقط کافیست آن را به برق متصل کنید و در محیط اعلام کنید تا مخاطبین تان به دستگاه از طریق وای فای متصل شوند , دستگاه میتواند علاوه بر ارسال با سرعت بالای اپلیکیشن  به گوشی مخاطب , اطلاعاتی دیگری از قبیل تصویر – متن و یا ویدیو به آن ها نمایش دهد.

 

مزایای دستگاه وای فای حامی

 

جهت سفارش و یا دریافت مشاوره میتوانید از طریق راه های زیر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

بخش فروش و مشاوره : 05137253999 - 09152800034

فرم سفارش و مشاوره : http://hami-r.com/Moshavere

 

نمونه دموی اپلیکیشن موبایل کاتالوگ دانلود و نصب 

دریافت اطلاعات و لیست قیمت

دریافت رزومه شرکت حامی رایانه آفتاب